Oaza

2017-03-22 00:00:00

UWAGA!!!

Drodzy Goście, Wychodząc naprzeciw Wymaganiom i standardom obecnym na rynku, chcielibyśmy zapewnić Wam komfort spędzania czasu u nas w gospodarstwie. Na chwilę obecną prowadzimy remonty infrastruktury zewnętrznej, ale i wewnątrz przygotowaliśmy coś nowego dla Państwa. Do odnowionej OAZY chcielibyśmy Państwa zaprosić już od września. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji. Za utrudnienia przepraszamy.

2014-03-04 13:35:08

MAPA

Elżbiecin

pozostałe aktualności


Zobacz

O Nas

Gospodarstwo Agroturystyczne Oaza położone jest niespełna 5 km od Buska Zdroju.

park2.JPG

Zbaczając 500 m z trasy Kielce - Tarnów w województwie świętokrzyskim, dotrzecie mili wczasowicze do pięknego miejsca, które jest położone wśród pól i lasów Szanieckiego Parku Krajobrazowego.
Przez cały rok zapewniamy zakwaterowanie osobom ceniącym sobie uroki spokojnej wsi, ludziom starszym, rodzicom z dziećmi, letnikom lubiącym spędzać swój czas aktywnie na długich wycieczkach rowerowych, grzybobraniu, spacerach. Wczasowiczom ceniącym spokój zapewniamy odpoczynek z wędką nad stawem gdzie można sympatycznie spędzić wolny czas.

Oferujemy zarówno pobyt weekendowy jak i  dłuższy wypoczynek.
 Gościom przyjeżdżającym własnymi samochodami oferujemy na 3,5 ha ogrodzonej działce miejsca do parkowania wliczone w cenę pobytu.

 W całym domu istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu (Wi-Fi).

Przy  domu znajduje się zadaszony grill. Można spożywać posiłki na dużym tarasie na świeżym powietrzu.
Dom i otoczenie pozbawione jest barier architektonicznych.

W odległości około 5 km od naszego domu, w Busku-Zdroju znajdują się sanatoria,

 park.JPG

ośrodki Spa, gdzie można wykupić zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne i pielęgnacyjne a po ich zakończeniu pozostaje tylko delektować się świeżym powietrzem, spokojem oraz wspaniałą, przyjazną i ciepłą atmosferą w naszym domu.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.